2013 елгы XXVII Бөтендөнья җәйге Универсиада, Казан,

6-17 июль
РУСENGТАТ

Баскетбол. Чаралар графигы

Өчен сынау чаралары: 2012 2013
08:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
Ир-атлар М16 "Рязань" (РЯза...
Ир-атлар М17 "Новосибирск" ...
Ир-атлар М18 "Атаман" (Рост...
Ир-атлар М19 "Автодор" (Сар...
Ир-атлар М21 "Академ-Баскет...
Ир-атлар М22 "Красный Октяб...
Ир-атлар М20 "Спарта и К" (...
Ир-атлар М23 "Түбән Новгоро...
Ир-атлар М25 "Университет-Ю...
Ир-атлар М26 "Союз" (Заречн...
Ир-атлар М24 "Триумф" (Любе...
Ир-атлар М27 "Енисей" (Крас...
Ир-атлар М29 "Рускон-Мордов...
Ир-атлар М28 "Родники" (Иже...
Ир-атлар М30 "Северсталь" (...



Вакыты Ярышлар исеме Фаза / Раунд Үткәрү урыны Старт-битләр Нәтиҗәләр
10:00 Ир-атлар М16 "Рязань" (РЯзань) - "Динамо" (Мәскәү) 1 - 8 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
10:00 Ир-атлар М17 "Новосибирск" (Новосибирск) - "Спартак-Приморье" (приморский крае) 9 - 12 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf
10:00 Ир-атлар М18 "Атаман" (Ростов-на-Дону) - "АлтайБаскет" (Барнаул) 19 - 24 урыннар өчен матч «Мирас» спорт комплексы Format-pdf
11:00 Ир-атлар М19 "Автодор" (Саратов) - "КАМиТ-Университет" (Тверь) 13 - 18 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
12:00 Ир-атлар М21 "Академ-Баскет" (Пермь) - "Локоматив-Кубань" (Краснодар) 9 - 12 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf
12:00 Ир-атлар М22 "Красный Октябрь" (Волгоград) - "Динамо-Теплострой" (Чиләбе) 19 - 24 урыннар өчен матч «Мирас» спорт комплексы Format-pdf
12:00 Ир-атлар М20 "Спарта и К" (Видное) - "Спартак" (Санкт-Петербург) 1 - 8 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
13:00 Ир-атлар М23 "Түбән Новгород" (Т.Новгород) - "Химки" (Мәскәү өлкәсе) 13 - 18 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
14:00 Ир-атлар М25 "Университет-Югра" (Сургут) - "УНИКС" (Казан) 19 - 24 урыннар өчен матч «Мирас» спорт комплексы Format-pdf
14:00 Ир-атлар М26 "Союз" (Заречный) - "Планета-Университет" (Ухта) 25 - 30 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf
14:00 Ир-атлар М24 "Триумф" (Люберцы) - "Красные крылья" (Самара) 1 - 8 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
15:00 Ир-атлар М27 "Енисей" (Красноярск) - "Магнитогорск" (Магнитогорск) 13 - 18 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
16:00 Ир-атлар М29 "Рускон-Мордовия" (Саранск) - "Урал" (Екатеринбург) 25 - 30 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf
16:00 Ир-атлар М28 "Родники" (Ижевск) - "ЦСКА" (Мәскәү) 1 - 8 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
18:00 Ир-атлар М30 "Северсталь" (Череповец) - "ТЕМП-СУМЗ" (Ревда) 25 - 30 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf