2013 елгы XXVII Бөтендөнья җәйге Универсиада, Казан,

6-17 июль
РУСENGТАТ

Баскетбол. Чаралар графигы

Өчен сынау чаралары: 2012 2013
08:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
Ир-атлар М1 "Динамо" (Мәскә...
Ир-атлар М2 "Спартак-Примор...
Ир-атлар М3 "Динамо" - Тепл...
Ир-атлар М4 "КАМИиТ Универс...
Ир-атлар М5 "Спартак" (Санк...
Ир-атлар М6 "Локоматив-Куба...
Ир-атлар М7 "АлтайБаскет" (...
Ир-атлар М8 "Химки" (Мәскәү...
Ир-атлар М9 "Красные крылья...
Ир-атлар М10 "КНИКС" (Казан...
Ир-атлар М11 "Урал" (Екатер...
Ир-атлар М12 "Магнитогорск"...
Ир-атлар М13 "ЦСКА" (Мәскәү...
Ир-атлар М14 "Плпнета-Униве...
Ир-атлар М15 "ТЕМП-СУМЗ" (Р...



Вакыты Ярышлар исеме Фаза / Раунд Үткәрү урыны Старт-битләр Нәтиҗәләр
10:00 Ир-атлар М1 "Динамо" (Мәскәү) - "Спартак и К" (Видное) 1 - 8 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
10:00 Ир-атлар М2 "Спартак-Приморе" (Приморский крае) - "Академ-Баскет" (Пермь) 9 - 12 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf
10:00 Ир-атлар М3 "Динамо" - Теплострой (Чиләбе) - "Атаман" (Ростов-на-Дону) 19 - 24 урыннар өчен матч «Мирас» спорт комплексы Format-pdf
11:00 Ир-атлар М4 "КАМИиТ Университет" (Тверь) - Енисей (Красноярск) 13 - 18 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
12:00 Ир-атлар М5 "Спартак" (Санкт-Петербург) - "Рязань" (Рязань) 1 - 8 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
12:00 Ир-атлар М6 "Локоматив-Кубань" (Краснодар) -"Новосибирск" (Новосибирск) 9 - 12 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf
12:00 Ир-атлар М7 "АлтайБаскет" (Барнаул) - "Университет-Югра" (Сургут) 19 - 24 урыннар өчен матч «Мирас» спорт комплексы Format-pdf
13:00 Ир-атлар М8 "Химки" (Мәскәү өлкәсе) -"Автодор" (Саратов) 13 - 18 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
14:00 Ир-атлар М9 "Красные крылья" (Самара) - "Родники" (Ижевск) 1 - 8 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
14:00 Ир-атлар М10 "КНИКС" (Казан) -"Красный Октябрь" (Волгоград) 19 - 24 урыннар өчен матч «Мирас» спорт комплексы Format-pdf
14:00 Ир-атлар М11 "Урал" (Екатеринбург) - "Союз" (Заречный) 25 - 30 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf
15:00 Ир-атлар М12 "Магнитогорск" (Магнитогорск) - "Түбән Новгород" (Т.Новгород) 13 - 18 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
16:00 Ир-атлар М13 "ЦСКА" (Мәскәү) - "Триумф" (Люберцы) 1 - 8 урыннар өчен матч «Баскет-холл» баскетбол спорт корылмасы Format-pdf
16:00 Ир-атлар М14 "Плпнета-Университет" (Ухта) - "Северсталь" (Череповец) 25 - 30 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf
18:00 Ир-атлар М15 "ТЕМП-СУМЗ" (Ревда) - "Рускон-Мордовия" (Саранск) 25 - 30 урыннар өчен матч «Васильево» укыту-тренировка үзәге Format-pdf